Dzisiaj jest:  r.

Spotkanie z olimpijczykami

|   Uroczystości +

Dnia 1 grudnia na zaproszenie Dziekana Wyższej Szkoły Informatyki i Umiejętności w Łodzi pana Włodzimierza Żiółkowskiego wybrani uczniowie z klasy VI i VII wraz z nauczycielem Pawłem Kasznickim oraz z jednym z rodziców Bartoszem Śpiewakiem wzięli udział w Spotkaniu z olimpijczykami.

Spotkanie to poprowadził dziennikarz sportowy, Krzysztof Miklas oraz pomysłodawca spotkania Mieczysław Nowicki, polski kolarz szosowy i torowy, dwukrotny medalista olimpijski oraz dwukrotny medalista szosowych mistrzostw świata.

Olimpijczycy rozprawiali o dawnych cudnych czasach, o tym jak zdobywali olimpijskie złota i wszystkie bardzo ważne medale dla siebie i całego świata sportowego, a także odpowiadali na pytania publiczności a mianowicie uczniów naszej szkoły. Nasi uczniowie do tego spotkania przygotowali się bardzo dobrze a zadane pytania podobały się olimpijczykom.

Podczas spotkania obecnych było ok. 35 olimpijczyków . Na zakończenie spotkania wykonano pamiątkowe zdjęcia. W spotkaniu tym udział wzięli: Aleksandra Śpiewak, Daria Bamberska, Dominika Lisowska, Aleksandra Rusinkiewicz, Ameila Kołodziej, Oliwia Florczak, Dawid Sobczak, Paweł Oleksiewicz.

   Wróć